Aktuálne ponuky

    Nem található csomagajánlat!(1)

Ponuka programov

Úžasná rodinná dovolenka v Štúrove. Čaká Vás termálne kúpalisko Vadaš s atrakciami pre deti a rodiny s detmi až do septembra.

detaily

 

Hotelové izby Átrium Štúrovo

Hotel Átrium ponúka svoje služby už od roku 2000. Momentálna kapacita hotela je 45 osôb, 18 izieb. Stavba sa nachádza priamo na hlavnej ulici v centre mesta. Svojim átriovým dvorom zabezpečuje nerušený kľud hostí.

Zariadenie izieb je na úrovni európskeho štandardu. Hosťom ponúkame uzavreté parkovisko vo dvore a prístup na internet priamo z izieb bezplatne.

Izby a apartmány 

Dvojposteľové izby (s klimatizáciou alebo bez klimatizácie) - 10x
Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením buď so sprchou alebo s vaňou a možnosťou letného posedenia pred izbou resp. na balkóne.

Dvojposteľové izby pre telesne postihnutých hostí - 2x
Izby sa nachádzajú na prízemí átriového dvora. Sú vybavené vlastným sociálnym zariadením pre telesne postihnutých hostí so sprchou a možnosťou letného posedenia pred izbou na terase. .

Dvojposteľová izba s prístelkou (bez klimatizácie) - 1x
Izba je vybavená manželskou posteľou a zabudovanou plnohodnotnou prístelkou pre dieťa do 12 rokov, vlastným sociálnym zariadením so sprchou a možnosťou letného posedenia na balkóne.

Trojposteľová izba pre telesne postihnutých hostí (bez klimatizácie) - 1x
Izba je vybavená tromi posteľmi, vlastným sociálnym zariadením s vaňou a možnosťou letného posedenia pred izbou

Trojposteľová izba (s klimatizáciou) - 1x
Izby sú vybavené tromi posteľami, vlastným sociálnym zariadením s vaňou a možnosťou letného posedenia pred izbou.

Trojposteľová izba s prísteľkou (s klimatizáciou) - 1x
Izba je vybavená manželskou posteľou a rozťahovacou pohovkou, vlastným sociálny zariadením s vaňou a možnosťou letného posedenia na balkóne. Maximálna kapacita: 4 osoby.

Apartmány 2+2 (s klimatizáciou a bez klimatizácie) - 2x
Pozostávajú z dvoch izieb (obývacia a spálňa) na poschodí s dvomi balkónmi. V obývacej izbe sa nachádza rohová sedacia súprava s možnosťou využívania aj ako posteľ pre 2 osoby, v spálni manželská posteľ. Kúpeľňa je vybavená so sprchou. Maximálna kapacita: 4 osoby.